Przesyłka od DKMS & COTY

środa, sierpnia 05, 2015

W dzień dostawy lipcowego ShinyBox-a inny kurier zaskoczył mnie niespodziewaną przesyłką..
Jak się okazało po otwarciu była to paczka od fundacji DKMS oraz firmy COTY w ramach drugiej odsłony kampanii ratującej życie (o wcześniejszej takiej akcji pisałam TUTAJ) Wzór Do Naśladowania...

Czy wzór na paznokciu może ratować życie?Zaraz, chwila... wzór? Na paznokciu?Dokładnie w tym momencie ktoś na świecie słyszy diagnozę: rak krwi. Zanim skończysz czytać poniższy tekst, rak zaatakuje dwukrotnie. 
Twoje zadanie jest proste.Wystarczy, że namalujesz na paznokciu poniższy
WZÓRDO NAŚLADOWANIA „&”
Dokładnie – malując ten znak stajesz się dla innych wzorem. Dlaczego?
Wiemy, że ten nietypowy sposób popularyzacji symbolu walki z rakiem krwi zwiększy ogólną świadomość zachorowalności i dawstwa szpiku, a przede wszystkim zachęci społeczeństwo do rejestracji w bazie dawców Fundacji DKMS Polska. Każda rejestracja to szansa dla chorych na odnalezienie bliźniaka genetycznego – dawcy komórek macierzystych krwi lub szpiku.
Głośmy razem WORLD BLOOD CANCER DAY i demonstrujmy znak „&”Gdy ktoś zapyta o znak, opowiedz o jego znaczeniu i zachęcaj do rejestracji na stronie www.dkms.pl. Zrób zdjęcie paznokci (lub innej sytuacji, w której pojawi się wzór) i udostępniaj je. Popieraj naszą akcję w każdym możliwym medium! Bądź dla innych Wzorem do naśladowania. Dzięki tej akcji pokazujemy, że istnieje prosty sposób, by wesprzeć walczących z rakiem krwi. Wystarczy kilka prostych ruchów, by pokazać, że chorzy nie są sami.Tworząc wzór okazujesz swoje zaangażowanie! My przekazując 1% ze sprzedaży lakierów fundacji DKMS, wspieramy rejestrację dawców, a tym samym leczenie osób chorych na raka krwi. Dołącz do nas! Ty&My - Wspólnie możemy zdziałać więcej!


W przesyłce po raz kolejny znalazły się piękne lakiery do paznokci oraz odżywka.. 1% z ich sprzedaży zostaje przekazany na fundację DKMS Wspólnie Przeciw Białaczce, co jeszcze bardziej zachęca do ich zakupu :)


SALLY HANSEN - Odżywka wzmacniająca ze złotem 18K GOLD


MISS SPORTY - Clubbing Color nr 140


RIMMEL LONDON - Neon Fest nr 322


ASTOR - Hot Chocolate Season nr 502


SALLY HANSEN - All Fired Up nr 550


MANHATTAN - Matt Effect nr 018

Więcej o akcji oraz o tym jak zostać wzorem do naśladowania możecie dowiedzieć się TUTAJ.

Zobacz też:

5 komentarze

 1. Śliczne kolorki no i wspaniała akcja! :) Ja ostatnio się obkupiłam właśnie w lakierki od SH, rimmela i astora jak tylko zobaczyłam, że 1% ze sprzedaży idzie na DKMS :)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne kolory, na Twoich paznokciach prezentują się świetnie. :) szczególnie ta gorąca czekolada mi się spodobała. a akcja brzmi dobrze, chociaż nigdy wcześniej o niej nie słyszałam, aż chyba poczytać o niej więcej. ;)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne kolorki - takie wakacyjne! :)
  Akcja świetna, nie słyszałam o niej nigdzie wcześniej, warto się bliżej jej przyjrzeć :)

  OdpowiedzUsuń