Podsumowanie roku + TOP 10 postów 2015

wtorek, stycznia 05, 2016

Wiem, że pewnie macie już dość tego typu postów, bo pojawiają się prawie na każdym blogu, więc u mnie krótko.

Nie będę tu wymieniała całych statystyk bloga z ubiegłego roku, bo liczby te nie nie są powalająco duże. Ale nie to się liczy, ważna bowiem jest dla mnie każda obecna tu osoba, każde wyświetlenie, czy komentarz, zwłaszcza od osób, które postanawiają zostać na dłużej.

Ze statystyk powiem tylko tyle, że najczęściej czytaliście bloga w miesiącach maj, czerwiec i lipiec. Większość czytelników to osoby w wieku 25-34 lata, głównie z Polski, ale również ze Stanów, Niemiec, Chin, Japoni i innych krajów :)

Podróż po ubiegłym roku możecie przeżyć jeszcze raz przeglądając  TOP 10 POSTÓW 2015 :Wam na ten Nowy Rok życzę, by spełniały się marzenia - nawet te najskrytsze, które nieśmiało czasami gdzieś kiełkują, ale wydają się nierealne do spełnienia. By przepełniała Was miłość, a każdy dzień zaczynał i kończył się uśmiechem..
Sobie przede wszystkim życzę szczęśliwie, zdrowo urodzonej córeczki, która jest właśnie spełnieniem moich marzeń..
A na blogu życzę sobie, by nie zabrakło mi na niego weny i czasu, byście go nie opuścili, bo to Wy dajecie mi kopa do działania :)


Zobacz też:

4 komentarze

 1. Nie liczy się ilość, ale jakość czytelnik,ów!;) I tego się trzymajmy!:))) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i samych sukcesów! Dużo nowych odbiorców oczywiście!!!;))))

  OdpowiedzUsuń
 2. ja również nie patrzę na ilość ale na jakość moim kochanych obserwatorów :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. i my Tobie życzymy spełnienia marzeń i duuuuużo NOWEGO - ale tylko dobrego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego dobrego w nowym roku dla Was wszystkich! :)
  a statystyki nie są najważniejsze, zresztą nie do końca rozumiem sens publikowania ich na blogu. ;)
  pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń