Zabawkowy szał

środa, stycznia 18, 2017


Grudzień za nami, był Mikołaj i Gwiazdka, a co za tym idzie cudownie spędzony czas w gronie najbliższych. Były to również okazje do obdarowywania innych prezentami, najwięcej oczywiście dostaje się dzieciom, a Amelka pod choinką znalazła sporo skarbów od Gwiazdorów.

Interaktywny Miś Tadzio - milutki pluszak, który bardzo chce zaprzyjaźnić się z dzieckiem. Śpiewa mu zatem piosenki, mówi miłe rzeczy i zachęca do wspólnej zabawy. Amelia lubi go tulić i "śpiewać" razem z nim. Jest również świetną opcją dla starszych dzieci, gdyż można z nim wspólnie liczyć, czy zgadywać głosy zwierząt. W grudniu dostępny był w sieci Biedronka, ale można go również kupić przez internet (np. tutaj).
Huśtawka - ta drewniana w kształcie konika wygląda przecudnie. Zrobiona jest w wersji boho, więc zwierzak ma swój pierzasty ogonek i siodełko w klimatowy wzór. Amelia latem i jesienią uwielbiała huśtawki, ale do tej nie jest jeszcze do końca przekonana. Jak ją widzi, to się cieszy i chce wejść, ale po chwili radość bujania się kończy i wyciąga rączki, by ją wyjąć. Wciągającą zabawą jest za to huśtanie na niej wszelkich maskotek, a zwłaszcza królików ;) Huśtawkę zamówić można u Heart Home.
Interaktywny stolik - to zdecydowanie hit, jeśli chodzi o zainteresowanie ze strony naszego dziecka! Uwielbia się przy nim bawić, naciskając wszystko po kolei, a potem tańcząc do wesołych melodyjek. Wielką frajdą jest także bieganie wokół niego, co niestety czasami kończy się upadkiem. Stolik edukacyjny od Smily Play jest bardzo popularny, więc można kupić go w wielu miejscach (np. tutaj).Ciasteczkowy Hipcio - z początku mało interesował Amelkę, teraz zaś codziennie musi go nakarmić, on zaś po każdym zjedzonym ciasteczku wypowiada kolejną cyferkę (liczy do 10) i wygrywa krótką melodyjkę. Hipcio marki Dumel dostać można np. w Smyku (tutaj).Kostka edukacyjna - drewniana zabawka rozwijająca motorykę i logiczne myślenie dziecka. Amelka musi mieć na nią dzień, jeśli tak jest, to potrafi dłuższy czas siedzieć i przesuwać koraliki, kombinując jak przewlec je na drugą stronę. Kostka einchorn dostępna np. w Empiku (tutaj).Jako wielka miłośniczka wodnych szaleństw, wśród prezentów nie zabrakło również tych, do kąpieli. Ośmiorniczki Tomy - pokochała je od razu, zawsze sięga po nie w wannie, a po kąpieli zabiera ze sobą choć jedną z nich, w zestawie otrzymała 4 sztuki (dostępne np. tutaj). Zestawem do kąpieli Amelka na razie nie wykazuje prawie żadnego zainteresowania, woli skakać w wannie, i łapać wszystkie pływające zabawki niż patrzeć na przelewanie wody, czy zjeżdżającego ludzika, ale kto wie, może polubi takie zabawy za jakiś czas? Zestaw Aquafun Smoby Cootoons możecie znaleźć m.in. tutaj.Każda nowa rzecz cieszy jednak nie tylko Amelkę, ja również mam satysfakcję widząc kolejne zabawki (czasami nawet większą niż ona :P). No bo kto nie lubi poczuć się jak dziecko oddając się razem z nim beztroskiej zabawie?


Zobacz też:

2 komentarze

  1. O popatrz, nawet nie wiedziałam, że jest zestaw z 4 ośmiorniczkami, Lidka miała 8 :) Wszystkie zabawki superowe, a o huśtawce dla Lidki D. ciągle gada.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kupuj huśtawkę, Lidia na pewno będzie miała frajdę! :)

    OdpowiedzUsuń