Rok temu o tej porze...

środa, lutego 15, 2017


Pamiętam to jak dziś, o godzinie 18:50 ujrzałam Cię po raz pierwszy. Mimo, że poprzedzone bólem i wielkim wysiłkiem, nasze spotkanie i tak było piękne! Jeszcze nigdy z mych oczu nie popłynęło tyle łez... łez szczęścia.

Dziś mija rok od tego spotkania, a moja miłość wciąż rośnie. Żaden dzień, miesiąc ani rok nie dał mi tylu emocji, takiej dawki miłości i ciepła jak ten rok z Tobą, rok z naszą upragnioną i wyczekaną córeczką. Gdybym mogła zmienić w moim życiu cokolwiek, cofnąć czas do momentu Twoich narodzin, to jedyne czego bym pragnęła, to powtórzenie każdego dnia z tą małą dziewczynką.

Amelko, dziś kończysz roczek, a my razem z Tobą, bo od kiedy pojawiłaś się w naszym życiu, narodziliśmy się na nowo. Z okazji tego wielkiego święta chciałabym życzyć Ci córeczko wspaniałego życia, by na Twej malej buźce zawsze gościła radość. Pragnę dla Ciebie dzieciństwa, które zawsze wspominać będziesz z uśmiechem, przyjaźni, na które zawsze będziesz mogła liczyć i wsparcia w dążeniu do marzeń, które pojawią się w Twojej główce. 

Zobacz też:

2 komentarze

  1. Kochany Bączek <3 Kiedy ten czas minął, ja się pytam? Dopiero co siedziałam jak na szpilkach czekając na jakąś wiadomość, co się dzieje, a mała już kończy rok! Jeszcze raz samych wspaniałości dla Malutkiej :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też chciałabym znać odpowiedź na to pytanie... Dziękujemy :*

    OdpowiedzUsuń