Baw się razem BeBo!

poniedziałek, maja 22, 2017


W naszym domu niedawno zamieszkał mały robot, którego podobno kochają wszystkie dzieci. Czy Amelka również się z nim zaprzyjaźniła?

Interaktywna mate BeBo od Fisher Price dedykowana jest dla dzieci od 9 do 36 miesiąca życia, ale podejrzewam, że zachęci do zabawy również te trochę starsze pociechy. Zabawka oferuje dwa tryby - ruch i zabawa oraz taniec. W zależności od wybranej opcji wesoły robot uczy alfabetu, liczb, kształtów i kolorów. Poza tym zachęca do ruchu, poprzez wbudowane czujniki ruchu, reaguje na aktywność dziecka, podświetlając się, a za poprawne wykonywanie zadań, nagradza malucha melodyjkami.

Robocik jest z bezpiecznego, trwałego plastiku, z miękkimi uszkami. Materiał maty również jest solidny, a od spodu antypoślizgowy. Zabawka waży niewiele, więc dziecko swobodnie samo może przenosić ją z miejsca na miejsce. Co więcej, posiada twa warianty głośności. Jedynym moim zdaniem minusem, jest niewielka powierzchnia samej maty, na pewno większa przestrzeń do zabawy z robotem cieszyłaby jeszcze bardziej.

Podsumowując, mogę tylko potwierdzić opinię, że dzieci darzą sympatią tego małego robota. Amelka bawi się, siedząc na macie i włączając przyciski albo tańczy w rytm melodyjek. Kolorowe światełka przykuwają uwagę, a wesołe piosenki nie męczą nawet rodziców ;) 

O planach kupna tej zabawki myślałam już dużo wcześniej (nawet pisałam o tym któregoś razu), więc tym bardziej ucieszyła mnie możliwość jej testowania, którą zawdzięczamy serwisowi Baby Online. #BabyonlineRT #BRTBeBo


Zobacz też:

2 komentarze

  1. Cudowna Królewna 💜 Bardzo fajna zabawka, choć L. już jest raczej za duża na nią. Na Dzień Dziecka zażyczyła sobie deskorolkę 😂

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne teraz te wszystkie cuda dla Kruszynek, nic tylko kupować :D

    OdpowiedzUsuń