klocki, klocki, klocki

poniedziałek, września 25, 2017

Kto kiedyś powiedział, że klocki są zabawą głównie dla chłopców, ten się mylił. Amelka jest tego świetnym przykładem. Obok odwiecznie wożonej w wózku, karmionej, przewijanej i noszonej lali, kolejną uwielbianą przez nią zabawą są właśnie klocki.

Mamy w domu różne ich rodzaje i odmiany, a ostatnio w ich szeregi dołączyły dwa zestawy od Fisher Price. Kolekcje Mega Bloks Przygodowe Zoo i Podniebne Lotnisko idealnie wpasowują się w zainteresowania Amelki. Pierwsze ze względu na jej uwielbienie do zwierząt, drugie zaś na ostatnie przeżycia wczasów, odprawy na lotnisku i lotu samolotem. Każdy z zestawów zawiera instrukcję z przykładową budową oraz naklejki.

Przygodowe Zoo,  to zestaw składający się z 45 elementów, w tym elementów specjalnych i figurek zwierząt (słoń, małpa, tygrys).
Podniebne Lotnisko,  to zestaw składający się z 36 elementów, w tym specjalnych elementów, takich ja wieża kontroli lotów, figurki dwóch postaci, czy samolot na obrotowych kółkach.
Oba pakiety przeznaczone są dla dzieci w wieku 1-5 lat, mają duże, idealne dla małych rączek elementy, które z łatwością się ze sobą układają, tworząc wiele budowli. Każde z zestawów można również dowolnie łączyć ze sobą, gdyż elementy do siebie pasują. 
Moja mała maniaczka klocków jest nimi zachwycona, więc jeśli Wasze dzieci tak samo, jak ona lubią budować, to takie zestawy, na pewno sprawdzą się i w Waszych domach ;)
Zobacz też:

0 komentarze