Bohaterowie książek na puzzlach

wtorek, marca 12, 2019


Dzieci, tak jak dorośli, mają swoje ulubione zabawki, postacie z bajek, książki itp. Chętnie wówczas sięgają po gadżety z takimi motywami. 

U nas pierwszym hitem książkowym był Pucio. Pamiętam jak Amelka uczyła się przy tych książkach nowych słów, zapamiętywała zdarzenia z kolejnych stronach, a potem opowiadała całe historie. Kiedy więc zobaczyłam, że Nasza Księgarnia wydaje puzzle z naszym bohaterem, nie trzeba było mnie przekonywać do ich zamówienia! Z racji tego, że Amelia jest miłośniczką układania puzzli, dodatkowo nie mogłam się również oprzeć tym o leśnej krainie oraz krainie czarów.
Puzzle skierowane dla dzieci od 2 roku życia. To dwuelementowe układanki, na których do sytuacji, w której znajduje się Pucio, trzeba dopasować brakujący element.


Puzzle dla dzieci od 2 lat, zawierają 5 głównych obrazków i 20 dodatkowych. Na głównej ilustracji widzimy Pucia w sytuacjach codziennych, takich jak ubieranie się, jedzenie posiłku. Po przyjrzeniu się elementom dodatkowym, dziecko musi dopasować je odpowiednio do czynności wykonywanej przez bohatera.

Puzzle skierowane dla dzieci od 3 lat. W pudełku znajdują się trzy osobne układanki o różnym stopniu trudności, składające się z 16, 20 i 24 elementów. Każdy obrazek przedstawia specjalnie stworzone ilustracje Pucia i jego rodziny.


Puzzle dla dzieci powyżej 3 lat. Każde z nich składają się z aż 54 dużych elementów, a po ich ułożeniu powstaje obrazek o wymiarach 47x33 cm.


Tak, jak się tego spodziewałam, moja córka była zachwycona na widok całego pudła z układankami, a dopasowywaniu elementów nie było końca. Nasza Księgarnia czekamy na kolejne wydanie puzzli  :)


Zobacz też:

0 komentarze